Anunţ de interes public / Suplimentarea numărului de doze vaccin Pfizer în vederea asigurării vaccinării populaţiei Comunei Feldioara

În atenţia locuitorilor Comunei Feldioara,

Ca urmare a solicitării nr. 2666/24.03.2021 transmise de Primăria Feldioara către Direcţia de Sănătate Publică Braşov şi contând pe sprijinul voluntar al personalului din Centrul de Vaccinare Feldioara, începând de luni, 29 Martie 2021, se va suplimenta numărul de doze de vaccin Pfizer (30-48 doze/zi) în vederea creşterii numărului de persoane vaccinate în rândul populaţiei comunităţii noastre.

Date de contact în vederea înscrierii pe listele suplimentare: Departamentul de Asistenţă Socială a Primăriei Comunei Feldioara. Telefon – 0268 265 403, Luni-Vineri, între orele 08:30-15:30

Multă sănătate tuturor! Primăria Feldioara

 

Acest site folosește cookie-uri pentru a vă oferi o experiență cât mai bună. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu folosirea acestora.
Sari la conținut