Campanie de informare publică în vederea responsabilizării părinților/tutorilor legali cu privire la necesitatea supravegherii permanente a copiilor / Inspectoratul Judeţean de Poliţie Braşov

‼ Campanie de informare și conștientizare / În perioada 20 Decembrie 2021 – 7 Ianuarie 2022, Inspectoratul Judetean De Politie Brasov prin Biroul Analiza și Prevenirea Criminalității desfășoară activități de informare în vederea responsabilizării părinților/tutorilor legali cu privire la necesitatea supravegherii permanente a copiilor și importanța menținerii unei legături de încredere/unei bune comunicări cu aceștia, dar și pentru informarea minorilor asupra riscurilor inerente plecării de acasă sau din instituțiile de ocrotire.
Partener de informare la nivelul comunității noastre: Primaria Feldioara/Centru de Informare Turistica Feldioara
Acest site folosește cookie-uri pentru a vă oferi o experiență cât mai bună. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu folosirea acestora.
Sari la conținut