Festivalul „Spiritul Iernii”, Ediția a X-a – 6 Decembrie 2022

Dragi prieteni,
❤️ Sărbătorile sunt mai frumoase când le petrecem împreună, în comunitate, alături de cei dragi. Anul acesta, bucuria revederii va fi cu atât mai însemnată, având pregătit un program cu totul deosebit, prilej de-a vă invita, încă de pe acum, să întâmpinăm sfintele sărbători de iarnă odată cu Festivalul Spiritul Iernii, Ediția a X-a, 6 Decembrie 2022, manifestare înscrisă în proiectul „Obiective culturale, tradiții și obiceiuri în Comuna Feldioara”, în aceeași locație, ca și în anii precedenți, la Căminul Cultural din localitate.
👉 Acest amplu program de promovare și dezvoltare a potențialului turistic și cultural al comunității noastre, susținut și dezvoltat de-a lungul ultimilor ani, își propune să ne aducă mai aproape oamenii deosebiți ai locului și nu numai, tradițiile, cât și valorile ce ne dorim să dăinuie.
Vă așteptăm cu drag să ne bucurăm, împreună, de cântec, joc și voie bună la noi, acasă, la Feldioara! 🌲🇷🇴🎺

Acest site folosește cookie-uri pentru a vă oferi o experiență cât mai bună. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu folosirea acestora.
Sari la conținut